Tel: +86-571-63258485
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Hangzhou Fuyang Wanlong Machinery Co, Ltd

Pridať: No.100 Jincheng Road, Fuyang mesto, Hangzhou, Zhejiang Province, Čína

Tel: +86-571-63258485

Mobil: +86-18868748887

Kontakt: Pán Xu

QQ:632671643

E-mail: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Offset analýza trajektórie polystyrénu recyklácie stroj

Trajektórie kompenzovať analýzy polystyrén recyklácie stroja
Polystyrén recyklácie stroj rezanie výhoda sa prejavuje predovšetkým v rezný výkon a cena, ktorá sa líši od rezanie plameňom, všeobecné plazmy rýchlosti spracovania môže dosiahnuť 5 - 7 krát rezanie plameňom, ale polystyrén recyklácie stroj problém je rez Resulting trať offset omylom, nie je kvalitatívne odpoveď na tento problém, kvôli výrobcovia polystyrénu recyklácie strojov a zariadení sa pohybuje, materiál bude mať odlišný dopad. Vo všeobecnosti, rezanie rýchlosť a presnosť polystyrén recyklácie stroja musí byť lepšia ako rezanie plameňom. Polystyrén recyklácie absolútna rezací stroj, je úspora času a pracovno-úsporné, ale aj zlepšiť efektivitu kosenia.
Polystyrén recyklácie stroj pracuje podľa dual-osi pohybu dosiahnuť rezanie akéhokoľvek tvaru rezanie pri každodennom používaní procesu, berúc do úvahy polystyrén recyklácie stroj používa spracovanie prostredia bol používa frekvenciu, rezanie problém ako sa vysporiadať s tým, ako sa vysporiadať s. Polystyrén recyklácie stroj je prostredníctvom osi x a y súčasne dosiahnuť špeciálne tvarované rezanie pri osi XY cestovanie odchýlka, hlavné dôvody sú tieto dva aspekty:
1. samotný systém numerického riadenia je non-ľudské faktory, ktoré musíte pochopiť, CNC systém údržby;
2. je mechanický problém, čiže sme často hovoria, že zlyhanie hardvéru.
Na hardvérové riešenia problémov, tu poskytujeme tiež niekoľko návrhov, spoločnosti v kontakte s výrobcami čaká proces technické spracovanie, môžu chcieť skúsiť riešiť vlastnými rukami.
Polystyrén recyklácie stroj výstroj a redukcia hriadeľ problémy;
Tam je problém s redukčným ventilom a motorové pripojenia polystyrén recyklačné zariadenia.
Ak sa vyskytne odchýlka osi XY, pokiaľ odvolanie faktory vyšetriť, verím, že problém môže byť vyriešený.
Samozrejme, efekt rezanie polystyrénu recyklačné zariadenia súvisí aj prevádzkovateľa zručnosti. Najdôležitejšie je, že polystyrén recyklácie stroj je počítač-kontrolovaný. Polystyrén recyklácie stroj je schopné rezanie rôznych grafických. Efekt je rovnaký ako "Tool". Z uvedeného možno vidieť, pre všetky aspekty žiadosti, aby vyrezať dobré výsledky, je výsledkom koordinácie, dajte nám viac kompletné strihanie tvar.
Rozmerová presnosť časť je medzi laserom a obyčajné plazmou arc. Ako je rezanie hrúbkou 4,8 mm častí rozmerovú presnosť ± 0,38 mm, rezná hrúbka 9,5 mm pri 0,51 mm. Rýchlosť rezania je nižšie ako bežné plazmové o výboje na rezanie, ale blízko k rezanie laserom. Pracovného plynu oblúkové pochodeň hlavne využíva kyslík (na rezanie nízkouhlíkové ocele) a niektoré použitie dusíka, argónu a vodíka zmiešaný plyn (rezanie z nerezovej ocele, hliníka atď.). Pracovný prúd z 15A-130A, vhodné pre vysoko presné plazmové rezanie hrúbka ocele 0,5-10 mm.
Polystyrén recyklácie stroj používa vertikálne a horizontálne cestovných motorových podporovať vznik roviny rezu polohy, ale samotný proces, s cieľom chrániť kvalitu rezu a účinok, je potrebné pohybovať hore a dole vo vertikálnom smer pochodeň, dôvodom je, že môžu byť deformované rezaného materiálu; druhej strane, aj na uľahčenie operátora vyprázdniť pochodeň a vyhľadajte rezanie východiskový bod.
Polystyrén recyklácie stroj používa v dnešnej dobe, niektoré z kľúčových súčastí čistenie nie je na mieste, spolu s zlé spracovanie prostredia rastlín, ľahko spôsobiť chudobných rezanie, kvalita zlá rezu, polystyrén recyklácie stroj je teraz používaný v vyrába široký sortiment strojov a zariadení, ako polystyrén recyklácia stroj pracovné prostredie je prostredie, ktoré vo všeobecnosti chudobná, Chudák kovový prach je relatívne veľký, ak používanie procesu bez pozornosť na zachovanie, potom normálne fungovanie zariadenia bude mať veľký vplyv, musí byť na stroji komplexné čistenie a údržba spáli aj časti vážne, naša spoločnosť na základe rokov skúseností, zhrnul polystyrén recyklácia stroj tri musíte vyčistiť časť.