Tel: +86-571-63258485
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Hangzhou Fuyang Wanlong Machinery Co, Ltd

Pridať: No.100 Jincheng Road, Fuyang mesto, Hangzhou, Zhejiang Province, Čína

Tel: +86-571-63258485

Mobil: +86-18868748887

Kontakt: Pán Xu

QQ:632671643

E-mail: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Rezanie polystyrénu stroj produktu funkcie a aplikácie

Polystyrén rezací stroj produktu funkcie a aplikácie
Rezanie laserom je najlepší spôsob rezania rezanie technológie v dnešných ľudí. Výhody Laserové rezanie sú: malé tepelné deformácie, Veľká presnosť rezu, nízka hlučnosť, žiadne znečistenie, ľahké si uvedomiť, automatické rezanie, hoci počiatočné investície), ale spracovanie nákladov je 50% menej ako obrábanie. Laserové rezanie ako vyspelé výrobné technológie, s širokú škálu aplikácií, flexibilné technológie, vysoko presné obrábanie, kvalitné, čisté výrobné proces a uľahčenie realizácie automatizácie, flexibilitu, inteligencia a zlepšenie kvality výrobkov, produktivity práce a tak ďalej.
Fiber lasery sú stredobodom pozornosti v oblasti laserovej v posledných rokoch. Fiber lasery v oblasti spracovania rýchlo nahradil tradičné YAG lasery C02. To je všeobecne veril, že Stredný výkon fiber lasery bude tretia generácia najmodernejšie lasery priemyselné spracovanie. Polystyrén rezanie stroj Fiber lasery majú mnoho jedinečných výhod: dobré svetlo kvality; malá veľkosť, nízka hmotnosť, údržbu; Chladená jednoduché ľahko ovládateľný; nízke prevádzkové náklady, môžu byť použité v priemyselnom prostredí; dlhá životnosť, vysoká presnosť, rýchlo; Vysokú konverzná účinnosť, môžete dosiahnuť inteligentný, automatizované, flexibilné prevádzky. Z vývoja laserovej technológie, fiber laser predstavuje smer a trend vývoja laser, jeho priemyslu, národnej obrany a ostatné polia majú dôležité aplikácia vyhliadky.
Funkcie
1. naša 500-2000W vysokovýkonné polystyrén rezací stroj prijíma šróby jednostranné double-drive štruktúru, importované vysokopresné reduktor, hrebeňové a lineárne sprievodca, hladký prenos, rýchlu akceleráciu, vysokú presnosť polohovania.
2. s automatický zoom strihacia hlava, môžete nastaviť pozíciu cez systém parametre zmeniť polohu žacieho zameranie, opustiť tradičné ručné nastavenie.
3. s objektívom monitorovaciu funkciu môžete automaticky identifikovať objektív teplota je normálne, aby sa zabezpečila stabilita produktu spracovania.
4. majú kľúčové kalibrácie, automatické vyhľadávanie edge, automatické sádzanie, leapfrog a ďalšie výkonné technológie funkcie, tak, že operácia sa stane jednoduchšie.
Oblasti použitia a rezný výkon
1, vhodná pre rezanie priestor: dvoch-dimenzionální rovine rezu;
2, žiadosť priemyslu: potravinárske stroje, kuchynské náčinie, Výťah výroby, domácich spotrebičov, potravinárske stroje, textilné stroje, nástroj spracovania, automobilový priemysel, dekorácie reklama, letecký, lodné staviteľstvo, techniky strojového zariadenia, lokomotívy, poľnohospodárstva a lesné strojové zariadenia, elektrické výrobné, Laser spracovanie služby a ostatných strojov, výrobných a spracovateľských odvetviach;
Polystyrén rezací stroj pre také spracovanie účely, by sme mali prvý CORELDRAW, AUTOCAD grafika sa vo forme vektorové línia, pneumatické značenie stroj, a potom uložiť zodpovedajúce PLT DXF vzor, ovládaním Rezačka polystyrénu Softvér otvoriť súbor podľa našich spracovania materiálov, ako sú energie a rýchlosť a ďalšie parametre môžete nastaviť na spustenie. Laser má tiež vysokej koherencie, vysoká pevnosť, vysoká smer, laser vyprodukovaného laserom po Zrkadlo zrkadlo sa ožarované na spracovaných položiek tak, aby spracované položky (povrch) silné teplo a teplota zvýšila výrazne tak, že bod vzhľadom na vysoké teploty a rýchle topenie alebo odparovanie, s laserovej hlavy trajektórie na dosiahnutie účelu spracúvania. Existujúce stroje na rezanie polystyrénu všeobecne majú svoje vlastné pevný disk, môžete zadať obrovského dátového zdroja.
Polystyrénu Laserové rezanie stroj je druh svetla, ako iné svetelné telá v prirodzenom svete, spôsobený prechodom atómov (molekúl alebo iónov, atď.) a je spôsobená spontánne žiarenia.
Rezačka polystyrénu vektor gravírovanie: použitie vektor softvér ako Coreldraw, AutoCad, Iluustrator a iných sadzacie dizajn a grafika vyvážané do PLT, DXF, AI formát, označenie stroj, a potom použiť špecializované Laserové rezanie gravírovanie softvér otvoriť grafický súbor, odoslané na laserové Gravírovacie stroje na spracovanie.
Laserové gravírovanie: hlavne v povrchu objektu, rozdelený do bitmap carving a vektor vybojovať dve: bitmap carving: sme najprv vo PHOTOSHOPE, kde musíme vyrezať grafika prepojený na trh a premenená na monochromatické BMP vzor, a potom v špeciálne laserové gravírovanie rezanie softvér otvoriť grafický súbor.