Tel: +86-571-63258485
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Hangzhou Fuyang Wanlong Machinery Co, Ltd

Pridať: No.100 Jincheng Road, Fuyang mesto, Hangzhou, Zhejiang Province, Čína

Tel: +86-571-63258485

Mobil: +86-18868748887

Kontakt: Pán Xu

QQ:632671643

E-mail: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Analýza budúceho vývoja rezacieho stroja z polystyrénu

Analýza budúceho vývoja rezacieho stroja z polystyrénu
1, mäkká a tvrdá kombinácia
Výrobcovia bežných rezačných strojov z polystyrénu často neponúkajú softvérové ​​produkty pri predaji produktov z polystyrénových rezacích strojov. Dokonca aj rezací stroj z polystyrénu je CNC systémový softvér inštalovaný aj dodávateľom systému do CNC systému, nie výrobcom polystyrénového rezacieho stroja. Keďže rezací stroj z polystyrénu sa stáva stále zložitejším, rezací stroj z polystyrénu rozširuje svoju funkciu a zvyšuje počet šácht. Ak chcete maximalizovať výhody rezacieho stroja z polystyrénu, uistite sa, že používatelia majú najvyššiu bezpečnosť procesu a vysokú účinnosť. Na spracovanie sa musí spoľahnúť na softvérovú podporu. V roku 2010 celosvetovo vyrábalo 28 najväčších polystyrénových strojov na výrobu postelí a regionálnej produkcie 66,3 miliárd dolárov v porovnaní s rokom 2009, 54,7 miliárd amerických dolárov sa zvýšilo o 21%. V procese zotavovania lôžkového priemyslu vo svete Polystyrénový rezací stroj, Čína hrá vedúcu úlohu. Čína bola za posledných niekoľko rokov najväčším svetovým výrobcom rezacieho strojčeka z polystyrénu. Počas obdobia od roku 2002 do roku 2005 bol dovoz polystyrénového rezacieho strojového lôžka v Číne polystyrénového rezacieho stroja spotreba lôžka v priemere 62. V rokoch 2006 až 2010, čínsky domáci polystyrén rezanie strojov postele a niektoré zahraničné spoločnosti Polystyrén rezanie strojov postele podniky postupne rozšíriť podiel na trhu, dovoz polystyrénovej rezy strojov na rezanie strojov v roku 2010 v pomere 33.
2, prispôsobenie
Prechod zo sériovej výroby na prispôsobenie sa hmotnosti je všeobecným trendom vo výrobe a priemysel rezačky polystyrénu nie je výnimkou. Keď užívateľ technik, vytváranie hodnoty pre užívateľa nie je prázdna diskusia, produkt užívateľa je iný, požiadavky na zariadenia Polystyrén rezacie stroje je tiež iný. Napríklad cieľom polystyrénového rezacieho stroja je, že komplexný obrobok sa opracováva na rezacom stroji z polystyrénu s rôznymi procesmi a metódami spracovania. Konfigurácia kompozitného rezacieho stroja z polystyrénu by mala byť odlišná. Predpokladá sa, že značná časť podniku, ktorá sa zameriava výhradne na výrobu a predaj tradičných všeobecných rezačných strojov z polystyrénu, bude nahradená komplexným riešením, ktoré poskytne používateľom modulárne, rekonfigurovateľné a flexibilné riešenie. S cieľom usilovať o zvýšenie predaja zdôrazňuje, zahraničné spoločnosti budú koncept ekonomiky služieb pre predaj Polystyrén rezacie stroje, tradičné služby Polystyrén rezanie strojov služby rôznych výbojov, ktorý prešiel veľkými zmenami. Tradičná služba polystyrénového rezacieho stroja bola rozšírená, aby pomohla používateľom vytvárať hodnoty, zvyšovať produktivitu a maximalizovať efektivitu. Navrhovanie riešení pre zákazníkov je základnou stratégiou spoločného rozvoja.
3, ekologický rezací stroj z polystyrénu
Zelená výroba je predpokladom trvalo udržateľného rozvoja. Čo je zelený ekologický rezací stroj z polystyrénu? Zelená ekológia Polystyrénový rezací stroj by mal mať nasledujúce vlastnosti: Polystyrén rezací stroj Hlavné časti sú vyrobené z recyklovaného materiálu. Polystyrénový rezací stroj Zníženie hmotnosti a objemu o viac ako 50 znížením kvality pohyblivých častí, znížením bežiaceho výkonu a ďalšími opatreniami na zníženie spotreby energie o 30 až 40. Použitie rôznych odpadov v procese na zníženie 50 až 60 , aby sa zabezpečilo, že nedochádza k znečisteniu pracovného prostredia. Šrot po recyklácii materiálu z rezacieho polystyrénu 100. Nová koncepcia rezacieho stroja z polystyrénu je znížiť hmotnosť rezacieho stroja z polystyrénu, šetriť materiál a znížiť spotrebu energie rezacieho stroja z polystyrénu.
Stroj na rezanie polystyrénu musí odrážať energeticky úsporné zníženie emisií, celkové hodnotiace kritériá založené na účinnosti. V priebehu rokov, presnosť, rýchlosť, výkon a ďalšie opatrenia Polystyrén rezací stroj kapacita index je Polystyrén rezanie strojov, hlavné sleduje ciele. V súčasnosti pod tlakom predchádzania zhoršovaniu životného prostredia musí priemyselná výroba znížiť negatívny vplyv na životné prostredie vo všetkých smeroch. Smer vývoja rezacieho stroja z polystyrénu by sa mal tiež zmeniť z indexu zlepšovacích schopností na zlepšenie indexu účinnosti s menším vstupom, aby sa získal vyšší výkon. Stroj na rezanie polystyrénov Hlavnou cestou ekologizácie je: používanie nových konštrukcií a nových materiálov na zníženie kvality pohyblivých častí, na dosiahnutie úspor energie; suché rezanie a MQL na dosiahnutie zníženia emisií, venujte pozornosť cestám odstraňovania prachu, odvodu tepla rýchlo, Rezanie a MQL spôsobené polystyrénom rezací stroj horúce deformácie, čo ovplyvňuje presnosť spracovania.
4, inteligentný rezací stroj z polystyrénu
Na základe internetu a počítačovej technológie je polystyrénový rezací stroj na ďalšie rozšírenie ľudského mozgu. Inteligentný systém môže zlepšiť stabilitu a spoľahlivosť rezacieho stroja z polystyrénu. Stroj na rezanie inteligentných polystyrénov môže sledovať ich stav pomocou rôznych snímačov, analyzovať stav rezacieho zariadenia z polystyrénu, proces a okolité prostredie a potom vykonať opatrenia na zabezpečenie optimálneho spracovania. Inými slovami, polystyrénový rezací stroj sa vyvinul tak, aby poskytoval informácie a premýšľal a prispôsobil sa sám. Napríklad môže znížiť vibrácie aktívneho potlačenia vibrácií, môže regulovať tepelné skreslenie inteligentnej tepelnej bariéry, zabrániť súčastiam kolízie inteligentných bezpečnostných bariér, hlasových výziev a SMS notifikácie av súlade s požiadavkami na spracovanie pomôcť vybrať rezacie parametre.