Tel: +86-571-63258485
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Hangzhou Fuyang Wanlong Machinery Co, Ltd

Pridať: No.100 Jincheng Road, Fuyang mesto, Hangzhou, Zhejiang Province, Čína

Tel: +86-571-63258485

Mobil: +86-18868748887

Kontakt: Pán Xu

QQ:632671643

E-mail: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Výstava
Domov > Výstava > Obsah

PS návrhov rozvoja

1, rozvíjať surovín výroby styrénu, dôkladne vyriešiť problém polystyrén nedostatok materiálov. Nedostatok obmedzovať rozvoj výroby polystyrénu a preto riešiť suroviny problémom je kľúčom k rozvoju výroby polystyrénu. Podľa niektorých odhadov do roku 2005 dosiahne domáce polystyrénu výrobná kapacita 2,2 milióna ton v roku 2010 dosiahne 3 milióny ton, veľký dopyt styrénu a styrénu výrobnej kapacity nemôže splniť potreby plán. Polystyrén polystyrénové obrovskú dopyt olej a dve veľké petrochemické Corporation, má príležitosť pre rozvoj výroby styrénu, dve veľké korporácie je dôležitý výrobca styrénu, snažil sa rozšíriť svoje výrobné kapacity styrénu môže poskytnúť primeranú surovín pre domácu výrobu polystyrénových, tiež využil príležitosť na trhu a dosiahnuť dobré ekonomické výhody.

2, chopiť sa príležitosti a aktívne zaberať domácom trhu. Štáty zakročili proti pašovaniu v posledných rokoch dovoz z dôvodu úspory nákladov, niektoré s použitím dovážané suroviny, na ktoré sa používateľ spustí hľadajú spôsoby, ako nahradiť domácich dodávateľov výrobkov dovezených spoločnosťou domácej výroby polystyrénu, aby vynikajúcu príležitosť. Domácej výroby polystyrénu podniky mali chopiť sa príležitosti a usilovať o zlepšenie výkonnosti a kvality a snažiť nahradiť dovážané výrobky v maximálnej miere. Stručne povedané, za predpokladu, že sa prijali vhodné opatrenia, domáca výroba polystyrénu môže byť dobrý vývoj. Vzdávající sa postoj nie je žiaduce.